12 жовтня 2020 року кафедрою організовано та проведено лекцію з міжнародною участю по темі: «Імунологічні аспекти в онкології»

12 жовтня 2020 року кафедрою онкологія та радіологія було організовано та проведено лекцію з міжнародною участю по темі: «Імунологічні аспекти в онкології»

Лектор онлайн-лекції був Професор Віктор Уманський Німецького науково-дослідницького центру з онкології та університетського медичного центру Мангейм Гейдельберзького університету.

Говорили про перспективи лікування пацієнтів з меланомою та інших локалізацій препаратами імуно та таргетної терапії.

В онлайн лекції взяло участь 86 учасників: керівники та професорсько-викладацький склад профільних кафедр, студенти, аспіранти, інтерни, клінічні ординатори профільних кафедр.