До відома студентів 6-го курсу спеціальності «Лікувальна справа» і 5-го курсу спеціальності «Стоматологія»

Відповідно до встановленого Центром тестування МОЗ України графіку, проведення інтегрованого ліцензійного іспиту Крок-2 у Медичному інституті СумДУ буде відбуватися 10 – 12 червня 2020 року за адресою вул. Римського-Корсакова, 2 (розподілення студентів по аудиторіям буде відбуватися біля Центрального корпусу).

Допуск до будівлі та участь у проведенні іспиту дозволяється лише у захисних масках або респіраторах, після температурного скринінгу та за умов відсутності ознак респіраторних захворювань (нежить, кашель, задишка тощо).

З метою запобігання скупчення студентів іспит буде проводитися у різні дні у дві зміни:

10 червня 2020 року – Загальна лікарська практика:

8-00 (І зміна) – іноземні студенти, мовою навчання, яких є англійська

12-00 (ІІ зміна) – іноземні студенти, мовою навчання, яких є російська/українська

11 червня 2020 року – Стоматологія:

12-00 (ІІ зміна) – вітчизняні студенти

12 червня 2020 року – Загальна лікарська практика:

8-00 (І зміна) – вітчизняні студенти

12-00 (ІІ зміна) – вітчизняні студенти

При собі обов’язково мати:

1. Паспорт.
  2. Захисну маску/респіратор.
  3. Антисептик для рук/санітайзер.
  4. Одну-дві ручки чорного кольору.