European Society for Medical Oncology

Завідувач кафедри онкології та радіології, к.мед.н, доцент Ігор Винниченко відвідав конгрес Европейського товариства клінічних онкологів (European Society for Medical Oncology – ESMO). Цьогоріч подія відбувалася 20-24 жовтня 2023 року в місті Мадрид, Іспанія. До складу товариства входить понад 34 000 онкологів із 170 країн світу, оскільки ESMO є основним джерелом онкологічної освіти та інформації. Під час відвідання заходу особливу увагу Ігор Олександрович приділив проблемі персоніфікованої терапії онкогензалежного недрібноклітинного раку легень та питанням онкогінекології. Отримані знання планується впроваджувати в навчальну програму студентів медичного інституту СумДУ та практичну діяльність Сумського обласного клінічного онкологічного центру.